Кисіль з кукурузи для млюків

Безглютенова та безмолочна кисіль-каша корнфлор є джерелом вітамінів, що допомагають молодому організму правильно розвиватись. Натрій, який входить до складу каші допомагає нормалізувати роботу нирок, а рослинна клейковина та збалансовані вуглеводи стоять на варті правильної роботи шлунково-кишкового тракту, забезпечують тривалий ефект насичення, а також зменшують кількість фізіологічних відригувань у малюка.

 

Кисіль не містить цукру, солі, фруктових добавок, ваніліну, глютену та молокаГіпоалергенна кукурудзяна каша рекомендується для профілактики різних видів анемії за рахунок вмісту заліза, а також селену, який допомагає зміцнювати імунітет малюка. Рекомендується малюкам від 5 місяців. Кисіль легкий у приготуванні та прекрасно зберігається, завдяки спеціальній zip-застібці.

На відміну від кукурудзяної каші, кисіль-каша корнфлор виготовляється з кукурудзяного крохмалю, а отже має низький вміст білків та жирів, що дозволяє використовувати його в якості добавки до інших каш для зменшення жирів у їхньому складі.

Спосіб приготування: 
для пляшечки вистачить 2-4 чайні ложечки. Додайте їх у 200 мл теплої води, розмішайте, щоб не було комочків (грудочок) і ваша каша готова. Для годування з ложечки рекомендується додавати 6-10 чайних ложок каші у 200 мл рідини.

Склад
(в 100 г сухого продукту): кукурудзяний крохмаль (98,58 г), фосфат кальцію (1,22 г), пірофосфат заліза, вітамін С, ніацин, оксид цинку, вітамін Е, пантотенова кислота, вітамін В2, вітамін В1, вітамін В6, вітамін А, фолієва кислота, йодид калію, селеніт натрію, біотин, вітамін К1, вітамін D3, вітамін В12 (суміш вітамінів і мінералів - 0,20 г).
Умови зберігання :
тримати в сухому, прохолодному місці, але не в холодильнику. Розкриту упаковку зберігати не більше трьох місяців, щільно закривши zip-застібкою.