Remedia – це гіпоалергенна продукція з Ізраїлю, збагачена 21 вітаміном та мінералом для профілактики алергії та анемії у малюків.

Сучасні технології та ізраїльські стандарти якості дозволяють Remedia виробляти здорові, безпечні та інноваційні продукти для дітей з високим вмістом поживних речовин. Унікальна технологія високоякісного мікрокапсулювання захищає оболонку вітамінів від впливу зовнішніх факторів та повністю зберігає біологічну активність у процесі виробництва та підчас зберігання.

Висока якість та безпека дитячого харчування гарантовані міжнародними стандартами ISO та GMP.

Каші Remedia мають натуральний злаковий смак і запах, оскільки гіпоалергенний склад повністю виключає додавання молока, цукру, солі, фруктових і овочевих добавок. Продукт також не містить ванілін, який може викликати алергічну реакцію.

Упаковка Doypack забезпечує високу стабільність продукту в закритому пакеті протягом двох років. Для зручного використання вже відкритого пакету служить спеціальна zip-застібка, яка дозволяє безпечно зберігати вміст пакета після відкриття ще 3 місяці.

Завдяки застосуванню технології подвійного желатинування каші Remedia мають високий рівень пастеризації, поліпшену розчинність у рідині та відмінно набухають у процесі приготування, що дозволяє заварити до 25 готових порцій.

Каші Remedia є ідеальним доповненням до щоденного раціону Вашого малюка!