Дитячий цукор Декстромед

Про користь виноградного цукру відомо чимало. Декстроза, що входить до його складу є незамінним джерелом енергії для малюка. Вона втричі менш солодка, ніж цукор, а тому контролювати привчання дітей до солодкого набагато легше. Виноградний цукор не перешкоджає надходженню цінних вітамінів, мінералів та волокон, завдяки чому дитина дістає більше поживних речовин і користі від них.

 

Декстромед не викликає бродіння у животику та легко засвоюється організмом. Виноградний цукор – це корисна альтернатива традиційному цукру. Його можна додавати в каші, пюре, чай або інші дитячі напої та не боятись негативних наслідків, адже виноградний цукор – це гіпоалергенний продукт.

Можна вводити в раціон з перших днів життя.

Склад
моногідрат декстрози.
Умови зберігання :
закритий пакет зберігати при кімнатній температурі в сухому темному місці не більше 24 місяців від дати виготовлення. Упаковано герметично. Після відкриття пакет зберігати при температурі від +2 до + 25 ° С і вологості повітря не більше 75%. При дотриманні зазначених умов зберігання продукт придатний до використання протягом 3-х місяців після відкриття упаковки.