Як правильно приготувати дитячу кашу?

Кожна мати прагне найкращого для свого малюка, тому свідомо обирає якісне дитяче харчування. Це і не дивно, адже саме від їжі, з якої малюк дістає поживні речовини та вітаміни, залежить його повноцінний розвиток. Однак, практика підказує, що без огляду на високу якість продукту, не завжди виходить приготувати його як слід. Що робити, щоб не було грудочок (комочків)? Як правильно підібрати пропорції? З якого посуду краще годувати малюка кашею? У цих питаннях і спробуємо розібратись.

Як приготувати кашу, щоб не було грудочок (комків)?

Чи не кожна мама зустрічається з проблемою грудочок (комочків) у дитячій каші. Здавалося б, все робиш правильно, але до ідеальної кашки ще дуже далеко. Для того, щоб якось вирішити цю проблему на кожній упаковці дитячих каш Remedia ми розмістили інструкцію приготування кашки.

Зазвичай, проблема виникає через неправильну послідовність дій, які ви робите у процесі приготування. Важливо додавати суху кашу у рідину, а не навпаки. Рідина може бути холодною, теплою або гарячою, але ні в якому разі не киплячою. Саме окріп сприяє утворенню грудочок у дитячій каші.

Як правильно підібрати пропорції для приготування дитячої каші?

Пропорції води та каші залежать від консистенції, яку ви хочете отримати. Інформація про спосіб приготування також знаходиться на упаковці дитячого харчування Remedia. Якщо бажаєте почати з рідкої кашки, то вистачить 2-4 чайні ложки сухого продукту. Цю кількість розмішайте у 200 мл води. Така консистенція підійде для годування з пляшечки, однак варто прослідкувати за тим, щоб не утворювались грудочки (комочки), тому що тоді малюку буде важко її пити. Для цього звертайте увагу на послідовність дій у процесі приготування каші.

Для густої консистенції вистачить 6-10 чайних ложечок сухого продукту, а кількість води така сама – 200 мл. Такою кашкою малюка можна годувати з ложечки. Рекомендується готувати кашку безпосередньо перед годуванням, тому що свіжий продукт краще підходить для харчування малюка. Готова каша, що залишилася після годування, вважається непридатною для подальшого використання. Натомість для правильного зберігання сухої каші в упаковці, щільно закривайте її за допомогою спеціальної zip-застібки.

Чи можна додавати у гіпоалергенну кашу фрукти, ягоди чи овочі?

Гіпоалергенні каші Remedia були створені для того, щоб забезпечити безпечний перехід малюка з грудного вигодовування на «дорослу» їжу. Додавання фруктів, ягід чи овочей можливе лише тоді, коли ви точно впевнені у тому, що у дитини нема алергії на ці продукти. Однак, у цій справі краще спершу проконсультуватись у лікаря. При бажанні підсолодити готову кашу рекомендується використовувати виноградний цукор «Декстромед», який не викликає процесів бродіння, не сприяє появі карієсу та є безпечним для вживання малюкам.