Гіпоалергенна манна каша

Безмолочна гіпоалергенна манна каша – це найкращий продукт для малюків, які погано набирають вагу. Містить велику кількість пшеничних протеїнів, кальцій, калій, а також вітаміни групи В. Прекрасно засвоюється молодим організмом, завдяки рослинним білкам. Ідеально як для ранкового раціону, так і на вечерю, оскільки манка має заспокійливу дію, що сприяє легкому та спокійному сну. Залізо, що входить до складу манної каші допомагає боротися при анемії, а селен – зміцнює імунну систему малюка.

 

Сучасні стандарти якості передбачають використання унікальної технології мікрокапсулювання, що зберігає оболонку вітамінів від впливу зовнішніх факторів. Саме тому у кашах Remedia міститься аж 21 вітамін і мінерал, які залишаються біологічно активними навіть у процесі приготування.

Рекомендується малюкам від 5 місяців.

Спосіб приготування: для пляшечки вистачить 2-4 чайні ложки каші. Додайте їх у 200 мл теплої води, розмішайте, щоб не було грудочок (комочків) і ваша каша готова. Для годування з ложечки рекомендується додавати 6-10 чайних ложок каші у 200 мл рідини.

Увага! Містить глютен

Склад
(в 100 г сухого продукту): крупа манна (98,58 г), фосфат кальцію (1,22 г), пірофосфат заліза, вітамін С, ніацин, оксид цинку, вітамін Е, пантотенова кислота, вітамін В2, вітамін В1, вітамін В6, вітамін А, фолієва кислота, йодид калію, селеніт натрію, біотин, вітамін К1, вітамін D3, вітамін В12 (суміш вітамінів і мінералів - 0,20 г).
Умови зберігання :
тримати в сухому, прохолодному місці, але не в холодильнику. Розкриту упаковку зберігати не більше трьох місяців, щільно закривши zip-застібкою.