Злакова дитяча каша

Гіпоалергенна мультизлакова каша – це справжній мікс вітамінів та мінералів для повноцінного розвитку дитячого організму. Завдяки своєму складу, який не містить молока, цукру, солі та консервантів, каша не викликає алергії, а тому прекрасно підходить для першого прикорму малюкам від 6 місяців.

Пропорції круп були спеціально підібрані для досягнення максимальної користі. Суміш 7 злаків містить повний набір рослинних протеїнів, збалансовану кількість жирних кислот, вуглеводів та клітковини. Залізо, що входить до складу гіпоалергенної каші, перешкоджає розвитку анемії, а селен сприяє формуванню імунної системи у молодого організму.

Мультизлакова каша Remedia перешкоджає розвитку полігіповітамінозів і гіпотрофії.
 

Легка в приготуванні та безпечна у зберіганні, завдяки спеціальній zip-застібці. 

Спосіб приготування: підходить для годування з ложечки та пляшечки. Консистенція залежить від пропорції каші та води. Для рідкої каші рекомендується додавати 2-4 чайні ложечки у теплу воду, а для густої - 6-10 ложечок. Інформація про те, як правильно готувати дитячу кашу також знаходиться на упаковці.

Склад
(в 100 г сухого продукту): манна крупа (18,90 г), рисова (18,90 г), вівсяна (18,90 г), ячмінна (9,23 г), житнє (9,23 г), гречана (4,53 г) борошно, кукурудзяний крохмаль (18,90 г), фосфат кальцію (1,21 г), пірофосфат заліза, вітамін С, ніацин, оксид цинку, вітамін Е, пантотенова кислота, вітамін В2, вітамін В1, вітамін В6, вітамін А, фолієва кислота, йодид калію, селеніт натрію, біотин, вітамін К1, вітамін D3, вітамін В12 (суміш вітамінів і мінералів - 0,20 г).
Умови зберігання :
тримати в сухому, прохолодному місці, але не в холодильнику. Розкриту упаковку зберігати не більше трьох місяців, щільно закривши zip-застібкою.