Рисова каша у першому прикормі

Питання якісної їжі стоїть особливо гостро, коли йдеться про перший прикорм і дитяче харчування. Це і не дивно, адже саме при переході на «дорослу» їжу стає відомо чи є у малюка алергія на той чи інший продукт. Саме тому найчастіше першою кашкою, яку обирають для малюка є рис. Що він приховує та чому його вважають бестселером серед інших каш? Про це читайте далі.


Корисні властивості рису


Як та коли краще вводити перший прикорм ми писали у попередніх статтях, тому настав час відповісти на питання, чому починати перехід на «серйозну» їжу рекомендують з рисової каші. Почнемо з корисних властивостей рису: 

 

  • Легко засвоюється молодим організмом
  • Нормалізує роботу животика
  • Дарує відчуття тривалого насичення
  • Виводить токсини та шлаки
  • Без глютену, тому мінімізує ризик виникнення алергії при першому прикормі


Окрім того, рисова кашка є справжнім багажем здоров’я, оскільки містить велику кількість вітамінів та мікроелементів, а саме:

 

  • Залізо перешкоджає розвитку анемії
  • Селен сприяє правильному функціонуванню імунної системи
  • Йод, калій, кальцій, магній, натрій та фосфор – мінерали, які допомагають повноцінно розвиватись молодому організму
  • Вітаміни групи В життєво необхідні для росту та здорового апетиту малюка


Кошерний сертифікат продукції Ремедія виключає додавання ароматизаторів, барвників, штучних консервантів і гарантує контроль на кожному етапі виробництва дитячої кашки. Детальніше про це можна почитати тут.


Як правильно приготувати рис для малюка?


Здавалося б, нічого важкого у приготуванні дитячої каші нема, але ж звідки у ній беруться комочки (грудочки)? Уся справа в тому, що потрібно додавати суху кашу в рідину, а більшість людей робить навпаки, через що продукт погано розчиняється, утворюючи згустки.


Консистенцію продукту краще обирати в залежності від потреб малюка. Для того, щоб рисову кашу можна було пити з пляшечки вистачить розбавити 2-4 ложки у 250 мл води. Для годування з тарілочки кількість ложечок повинна бути дещо більша. Рекомендується додавати 6-10 чайних ложечок у 250 мл води.


За бажанням, рис можна підсолодити. Для цього рекомендується використовувати Виноградний цукор , який є безпечним для вживання з перших днів життя.


Окрім того, кашку також можна розмішувати у теплому молоці, якщо ви впевнені, що в малюка нема алергії на лактозу.


Більше про таємниці приготування ідеальної каші читайте у нашому матеріалі та ростіть здоровими з гіпоалергенними кашками Ремедія.