Вівсяна каша малюкам до року

Більшість мам дуже відповідально відносяться до розширення раціону дитини підчас першого прикорму. Саме тому у цій статті ми підняли тему вівсянки, адже це одна з найпопулярніших каш після гречки у меню маленького гурмана.


Вівсяну кашу обирають не просто так і недарма її називають їжею аристократів. Здебільшого, вівсянку звикли готувати на сніданок, тому що вона насичує організм поживними речовинами та дарує відчуття ситості надовго. Однак у раціоні малюка ця кашка може з’являтися і на вечерю, адже завдяки її живильним властивостям дитина не прокидається вночі через те, що зголодніла. Яку ще користь отримує організм малюка від вівсяної каші? Розберемо це по пунктам:

 

  • Селен, що входить до поживного складу каші позитивно впливає на функціонування імунної системи
  • Вівсянку рекомендують для профілактики анемії, тому що вона містить залізо, яке перешкоджає розвитку недокрів’я
  • Каша багата харчовими волокнами, які нормалізують правильну роботу животика та прекрасно засвоюється молодим організмом
  • Вівсяна каша Ремедія не містить фруктових добавок та ваніліну, який здатний викликати алергічну реакцію у період ослаблення імунної системи.


Коли починати давати вівсяну кашу малюку?


Як було згадано вище, вівсянка у раціоні малюків, які переходять на дорослу їжу є одною з найпопулярніших каш після гречки. Чому так? Уся справа в глютені. Починати прикорм рекомендується з тих каш, до складу яких не входить цей рослинний білок. Однією з таких і є гречка, тому у рейтингу дитячих каш вона стоїть вище вівсянки.

Щодо терміну введення першого прикорму, то це справа індивідуальна. Дехто починає перехід на дорослу їжу в 4 місяці, хтось – чекає до 6. Оскільки вівсянка містить глютен, то її рекомендується вводити в раціон малюка після безглютенових каш. Про терміни введення першого прикорму ми писали раніше, а про глютен у раціоні малюка можна почитати у нашій попередній статті.


Як приготувати вівсяну кашу для малюка?


Для того, щоб приготувати кашу без грудочок, радимо уважно прочитати інструкцію приготування на зворотній стороні упаковки каш Ремедія. Варто додавати кашу до води чи молока, а не навпаки. Таким чином, дитину буде зручно годувати як з пляшечки, так і з тарілочки.


Консистенцію можна обрати самостійно. Усі поради щодо густини каші можна знайти на упаковці продукції Ремедія.